Mutfağınızı geniş göstermek için işe “yüzeyden” başlayın

1427 Görüntüleme

Mutfaklar; kadınların evdeyken en çok zaman geçirdiği yerlerden biri. Küçük mutfaklarda alan kullanımı da çoğu zaman sıkıntılara neden oluyor. Alan konusunda yaşanan problemleri farklı malzeme ve birkaç dekoratif ipucu ile daha geniş ve işlevsel kullanmak mümkün. Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, mükemmel parlaklık ve yüksek performans gösteren Dekton® ve Silestone® ürün serilerinin açık renkleriyle mutfakların hem dekoratif hem de geniş görünmesini sağlıyor

Genel anlamda dar ve küçük alanlarda çalışmak her zaman biraz daha zordur. Hem mekânın ferah olmaması hem de kısıtlı alan kullanımı çoğu zaman kişileri çalışmaktan alıkoyar. Küçük mekânları birkaç dekoratif dokunuşla daha ferah ve çalışabilir hale getirmek ise aslında sanıldığından daha kolay! Kuvars taşı üretiminde dünya lideri Cosentino Group, Dekton® ve Silestone® ürün serileriyle doğal taşın zarafetini ve işlevselliğini mutfaklarla buluşturuyor.

Ultrakompakt yüzeyi ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısı ile mimar ve tasarımcılara ilham kaynağı olan Dekton®, doğadan esinlenilen renk seçenekleri ile tüm küçük, modern mutfaklara dekoratif çözümler sunuyor. Özellikle parlak, pürüzsüz yüzeyi ile küçük mutfakların geniş görünmesini sağlıyor. Yenilikçi tasarımları ile hayal edilen mutfakları gerçeğe dönüştüren Dekton®, üstün kalitesi ve mimari uyumu ile vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

60’dan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilen Silestone®, çok geniş yüzeylere tek seferde uygulanabilen oldukça esnek bir ürün. Silestone®’un açık formda kullanılan renk seçenekleri ile de küçük mekânları ferah ve işlevsel olarak daha kullanışlı hale getirmek mümkün. Özellikle profesyonel veya kişisel mutfaklarda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan hijyen problemi de Silestone® ile tamamen ortadan kalkıyor. Silestone®, bakterilerin çoğalmasını engelleyen, en son jenerasyon gümüş iyonları sayesinde, benzersiz bir anti bakteriyel formüle sahip tek marka olma özelliğini taşıyor.

Cosentino Group

Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Group, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirkettir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Group, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıradışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton®, Eco by Cosentino® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır.

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Group, 1 milyon m² kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürün ve markalarını 20’den fazlası kendine ait tesislerde olmak üzere, 80’den fazla ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Cosentino Group satışlarının %90’ı uluslararası pazarlardan gelmektedir.

DANAE Encimera Cocina Brazil blanco Zeus